ZabaLab Zabaudo - Pandoro & Zabaione Moscato Biologico Fontanafredda
Italiaanse klassieke cake & zoete wijnmousse
UitverkochtProduct wordt niet meer aangeboden in onze webshop
Beschrijving
Pandoro, een typisch Italiaanse kerstcake van luchtig gistdeeg, gemaakt met boter, suiker en verse eieren van scharrelkippen uit eigen fokkerij. De cake, met een traditionele smaak, belooft puur plezier en smaakt perfekt bij de koffie.
Met deze set verfijn je eenvoudig de Italiaanse taartdroom met de buitengewone Zabaione 'Moscato Biologico Fontanafredda'. Populair om zijn uitgebalanceerde, zoete karakteristieke smaak, rondt hij de wijnmousse af met de perfecte zoetheid.
Met deze set verfijn je eenvoudig de Italiaanse taartdroom met de uitzonderlijke Zabaione 'Moscato Biologico Fontanafredda'
Je kunt de crème koud uit de koelkast of opgewarmd gebruiken. Opwarmen in een bain-marie is hiervoor ideaal.
Merken: | ZabaLab |
---|
recensies in Nederlands voor ZabaLab Zabaudo - Pandoro & Zabaione Moscato Biologico Fontanafredda
Anderen kochten ook:
Vergelijkbare producten
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren Meer dan 10.800 producten
Veilige betaling
met SSL-codering